Naujienos

Naujienos

Klinika

Klinika

Kiek kainuoja protezavimas?

2019 m. rugpjūčio 12 d.

Protezavimas – patogus ir paprastas būdas susigrąžinti nuostabią šypseną ir tuo pačiu užsitikrinti, kad maisto valgymas bus patogus ir paprastas. Dantų protezavimas yra gana seniai siūloma paslauga, kuria yra pasinaudoję daugelis klientų. Juolab, dantų protezavimo kaina yra kur kas mažesnė nei kad implantavimo, tad siūlome įvertinti paprastą galimybę sutaupyti ir tuo pačiu džiaugtis nuostabiais dantimis.

Dantų protezavimo kaina

Dantų protezavimo kaina kiek skiriasi ir jie varijuoja priklausomai nuo klinikos, nuo Jūsų burnos būklės, nuo pasirinktų protezų ir kitų rodmenų. Kiekvienu atveju reikia pasitarti su gydytoju, kuris gali pasakyti preliminarią pinigų sumą ir padėti Jums įvertinti savo galimybes. Vieni protezai, pavyzdžiui išimami, kainuoja kur kas pigiau nei kad fiksuoti dantų protezai, tad daugeliu atveju apsibrėžus savo galimybes galite kur kas tikslingiau ieškoti Jums tinkamo varianto.

Protezavimo kainos varijuoja, tačiau nepamirškite, kad pigumas šiuo atveju gali užtikrinti, kad gausite ne tokios aukštos kokybės protezus. Itin svarbu daug dėmesio skirti renkantis kliniką.

Kompensacija už protezavimą

Dantų protezų kainos Jums gali būti visiškai neaktualios tokiu atveju, jeigu valstybė Jums suteikia galimybę visiškai nemokamai gauti dantis. Daugelis pensininkų džiaugiasi vėl grįžę į įprastą gyvenimą.

Kaip susižinoti, ar galite gauti finansavimą? Pirmiausia reikia kreiptis į savo šeimos gydytoją ir odontologą, kuris įvertins Jūsų dantų būklę ir įtrauks Jus į laukiančiųjų sąrašus. Laukite TLK kvietimo susitvarkyti dantis. Kartais reikia laukti išties ilgai, tačiau tuomet protezavimas Jums nieko nekainuos.

Visgi, kartais reikia laukti ilgus metus, kol pavyksta pasiekti savo eilę, tad kur kas paprasčiausiai tiesiogiai kreiptis į odontologijos kliniką ir susimokėti už paslaugas. Kiek kainuoja dantų protezai? Kaina gali labai skirtis, juolab, klinikos suteikia įvairias nuolaidas tad paprasčiausiai reikia domėtis.

Siūlome aukštos kokybės paslaugas mūsų klinikoje, daugiau informacijos Dantų protezavimas Kaune.

Kaip sutaupyti už protezavimo paslaugas?

Protezavimo kaina gali kisti priklausomai nuo daugelio veiksnių. Visgi galima išskirti kelis aspektus, kurie padės kiek sumažinti sąskaitas ir tuo pačiu gauti kokybiškas paslaugas.

Išimamų dantų protezų kaina yra kiek didesnė už fiksuotų, tad puikus būdas sutaupyti yra paprasčiausiai pasirinkt fiksuotus protezus. Jie taip pat gaminami iš kokybiškų medžiagų, tad tarnaus ilgai ir tuo pačiu atrodys puikiai.

Silikoniniai dantų protezai kaina taip pat dažniausiai prieinama visiems. Tai vieni pigiausių ir tuo pačiu itin kokybiški protezai, kurie leis Jums šypsotis ir tuo pačiu sėkmingai sukramtyti maistą.

Protezavimas ant implantų kainos kiek didesnės kadangi norint tinkamai protezuoti ant implantų labai svarbus kruopštumas bei kokybiškos priemonės.

Pats pigiausias ir paprasčiausias būdas džiaugtus dantimis – prižiūrėti savus. Jeigu tokių jau nebeturite – tokiu atveju siūlome kuo daugiau dėmesio skirti protezams. Nors jie dažniausiai tarnauja visą gyvenimą, tačiau pasitaiko visokių atvejų ir kartais paprasčiausiai nelieka nieko kito kaip tik senus keisti naujais.

Protezavimas daugeliui žmonių yra galimybė vėl sugrįžti į įprastą gyvenimą ir džiaugtis kasdienybe besišypsant ir dalinantis nuostabiomis mintimis. Jeigu galvojate apie protezavimą, tačiau neapsisprendžiate dėl daugelio smulkmenų – rekomenduojame kreiptis į mus. Patarsime, atsakysime į visus klausimus bei padėsime pasirinkti tuos, kurie labiausiai tinka Jums.

Taip pat skaitykite:

Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai naudojami rinkti informaciją apie apsilankymus svetainėje, pagerinti svetainės veikimą ir siūlyti naudotojams aktualų turinį bei reklamas. Daugiau informacijos ieškokite mūsų Slapukų naudojimo taisyklėse. Skaityti daugiau.