Odontologijos klinika Kaune

Breketai Incognito™

Breketai „Incognito” (Vokietija) - naujoviški, vidiniai dantų breketai,  tvirtinami prie vidinių dantų paviršiaus. Besišypsant ar bendraujant, yra visiškai nepastebimi.

Šie breketai yra pagaminti iš specialaus metalo lydinio, dėl to yra itin ploni ir tvirti. Jie optimaliai priglunda prie dantų paviršiaus ir stipriai juos laiko, tai leidžia pasiekti tokių pačių rezultatų kaip ir naudojant įprastus breketus. Incognito™  breketai suteikia mažiau diskomforto:

  • kalbant -  kadangi breketai yra nepastebimi, žmogus nekreipia jokio dėmesio į dantis. 
  • kramtant maistą - jeigu maisto likučiai ir užsiliko breketuose, jų niekas nemato. O burnos higieną galima atlikti bet kuriuo patogiu metu.

Moksliniais tyrimais įrodyta, kad tikimybė atsirasti danties ėduoniui gydantis vidiniais breketais yra beveik 5 kartus mažesnė, nei nešiojant išorinius breketus. 

Gydytoja odontologė, ortodontė Laura Raškinienė dalyvavo praktiniuose mokymuose, lavinant įgūdžius dirbant su nematomų breketų sistema „Incognito™“. Lietuvoje ši sistema kol kas vis dar maloni naujiena klientams, tačiau ši sistema suteikia galimybę išpildyti didžiausią klientų norą, tai sutvirtinti dantis nepastebimais breketais.