Odontologijos klinika Kaune

Beligatūriniai breketai „Clarity“ SL

Beligatūriniai breketai „Clarity“  - naujos kartos, patobulinti breketai, suteikiantys mažiau diskomforto jausmo ir turintys privalumų prieš kitus breketus - gydymas nešiojant šiuos breketus sutrumpėja. Clarity breketai tinka visiems pacientams. Jie yra pagaminti iš skaidrios keramikos, kuri tvirtumu prilygsta plienui dėl to šie breketai yra mažiau pastebimi, bet tuo pačiu yra labai patvarūs, be to jie leidžia matytis natūraliai Jūsų dantų spalvai.

Keraminiai breketai “Clarity” - labiausiai paplitę breketai pasaulyje! Šių breketų paklausą viršija daugiau nei 5 mln. patenkintų klientų visame pasaulyje. Clarity breketų populiarumą, lėmė jų universalumas. Breketai „Clarity“ per visą naudojimo laiką nekinta, jie nekeičia spalvos nesvarbu ką geriate ar valgote, taip pat jie yra diskretiški ir patikimi.

Keraminiai breketai „Clarity“ yra dviejų rūšių:

  • „Clarity“ SL -  breketai pagaminti iš skaidrios keramikos, be prilaikančiųjų gumų (vietoje gumų yra naudojami specialūs spaustukai) 
  • „Clarity“ SL belingatūriniai breketai -  viena iš naujausių bei moderniausių dantų tiesinimo priemonių. Naudojant belingatūrinius breketus, gerokai sutrumpėja gydymo laikas, o smarkiai susigrūdusius dantis galima išlyginti nesinaudojant rovimo paslaugomis. Šie breketai nuo kitų išsiskiria tuo, kad juos prižiūrėti yra lengviau- burnos higiena ir breketų valymas tampa paprastesnis.