5 taškų technika

 BIOSTETIKOS TAŠKAI – naudojant PROFHILO® technologiją.

PROFHILO® yra IBSA patentuota technologija, kuri paremta stabilizuotais hialurono rūgšties hibridiniais kompleksais su aukštu ir žemu molekuliniu svoriu. 
2015 m. atrasta "Bioremodeling PROFHILO®" technologija yra absoliuti naujovė estetinės medicinos pasaulyje. Tai ultra modernus odos atjauninimo būdas. Preparatas yra patentuotas IBSA vaistų pramonės instituto. Skirtingai nei kiti užpildai, PROFHILO® gydymas nepakeičia odos savybių ir nepadidina veido audinių kiekio, o svarbiausia nedelsdamas suteikia odai elastingumą, išlygina ir pakelia odą, atlieka liekninimo funkciją.

Šios technologijos dėka galite tikėtis ilgalaikių rezultatų, kurie suteiks Jūsų odai drėkinamąjį ir stimuliuojamąjį poveikį, bei padidins odos atraminį karkasą, kuris suteiks odai stangrumo, elastingumo ir jaunatviškumo. Taip pat, ši procedūra mažina raukšleles aplink nosį ir lūpas, gerina odos tekstūra ir pigmentaciją.

5 taškų technika biostetikos taškai

Ši technika, sukurta panaudoti skruosto srityje, linkusioje į odos atrofiją dėl senėjimo proceso. Viena svarbiausių šios technikos ypatybių yra tai, kad dėl jos unikalumo yra sumažinamas injekcijos taškų skaičius, o taip pat procedūrų kiekis.

BET technika-metodas leidžia:

  • nustatyti 5 injecijos taškus kiekvienai veido pusei;
  • suleisti po 0,2 ml kiekvienam boliusu, viduriniame dermos sluoksnyje.

5 taškai nustatomi 5 anatominiu požiūriu imliuose taškuose, kuriuose nėra stambiųjų kraujagyslių ir nervų atšakų, sumažinant riziką, kol produktas pasklinda skruosto srityje (malar /submalar):  

5 taškų technika su Profhilo

BET - metodo injekcijų taškai pasirinkti pagal 2 kriterijus:
- Rizikos sumažinimui
- Maksimaliam produkto paskleidimui  PROFHILO® skirtas atkurti odos sudribimą, glebumą, turgorą bei tonusą skruostų srityje.

5 tasku technika Kaune